Kiedy najlepiej zgłosić się do serwisu komputerowego

Kiedy najlepiej zgłosić się do serwisu komputerowego?

Wielu klientów, zanim trafi ze swoim laptopem lub komputerem do firmy serwisu, wysyła zapytanie, co zrobić z komputerem, który nagle przestał się włączać. Bardzo często zdarza się również sytuacja, kiedy komputer po prostu się wyłącza lub zawiesza podczas ważnych czynności, które w danym momencie wykonujemy na naszym laptopie lub komputerze. W pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na utrzymanie komputera w czystości i użytkowanie go z daleka od napojów czy jedzenia.
Przed oddaniem laptopa do serwisu zalecamy odpowiednie przygotowanie urządzenia. W artykule przekażemy wszystkie wskazówki jak dbać o sprzęt komputerowy i jakie informacje przygotować dla serwisu, aby usprawnić proces naprawy zepsutego laptopa.

Komputer się włącza, ale cały czas jest jakiś problem. Co możesz zrobić?

Przed wizytą u Laptopowców w pierwszej kolejności zalecamy:
przygotować wszystkie hasła do poczty e-mail, portali społecznościowych i innych stron
przygotować dla fachowców wszystkie informacje na temat tego czy podobne usterki wcześniej miały miejsce, czy laptop był już wcześniej naprawiany, czy były podejmowane samodzielne działania naprawiania usterki sprzętu
bezwzględnie należy wykonać kopię danych (dokumenty, zdjęcia, pliki muzyczne.
Należy odpiąć komputer z zasilania i usunąć niego wszystkie zewnętrzne nośniki
należy przygotować klucze dostępu do komputera i inne dane, które umożliwią zalogowanie się do systemu komputera.

Komputer nie działa, nie włącza się. Co robimy?

W takiej sytuacji bardzo często ciężko jest zrobić coś samemu. Zalecamy przekazanie komputera do serwisu i zdanie się na wiedzę i doświadczenie fachowców z firmy Laptopowcy. Pamiętajmy, żeby przed przekazaniem komputera przygotować wszystkie hasła i klucze dostępu, aby ułatwić serwisowi pracę, Bardzo prosimy naszych klientów o zdjęcie wszystkich osłonek i etui ze sprzętu, który będzie naprawiany.

Czym zajmu się serwis Laptopowcy:

Serwis komputerów i laptopów – Laptopowcy

Loading...
5/5 - 16 ocen
Zespół Warszawa Czyta