Dlaczego warto wykonać dekoracje okien z usługą szycia zasłon i firan na wymiar?

Dlaczego warto wykonać dekoracje okien z usługą szycia zasłon i firan na wymiar?

Zastanawiasz się, dlaczego warto wykonać dekoracje okien z usługą szycia zasłon i firan na wymiar? Decostore obsługuje wielu klientów z różnych branż. Wykonujemy szycie na wymiar zasłon, firan, rolet, plis w całej Warszawie i okolicach. Możemy pochwalić się szerokim gronem zadowolonych klientów, którzy decydując się na współprace z Decostore spełnili swoje marzenia o pięknym wnętrzu. Dekoracje okien są ważnym element wystroju domu, pomieszczenia, biura. Dobrze każdego pomieszczenia musi być dobrze dobrana firana, zasłona, roleta, tkanina.

Szycie zasłony na wymiar czy kupić gotową zasłonę z śmieciówki?

Takie pytanie bardzo często zadają sobie klienci, którzy planują wykończyć wnętrze i zastanawiają się jaki budżet muszą przeznaczyć na zasłony, firany, plisy szyte na wymiar. Można oczywiście zdecydować się na zasłony czy firany dostępne w sieciówkach. Niestety nie będą one idealnie dopasowane do naszego wnętrza, a co za tym idzie, nie zawsze będą ładnie wyglądały.

Zasłony, firany z sieciówek mają konkretne wymiary, a wymiary naszego wnętrza mogą odbiegać od nich. Należy pamiętać, że dekoracje okienne szyte na wymiar są wykonane z najlepszych tkanin, są idealnie dopasowane do wymiarów naszego wnętrza. Usługa szycia zasłon, firan, plis na wymiar obejmuje pomiar w domu klienta i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Poza tym decydując się na tę opcję mamy możliwość zakupienia mechanizmów do rolet rzymskich, karniszy do zasłon i firan bez konieczności szukania tych elementów w innych miejscach. Otrzymujemy kompleksową obsługę i gwarancje dobrze wykonanej usługi.

Kiedy najlepiej kupować zasłony na wymiar?

Jak wspomnieliśmy powyżej, gotowe zasłony mogą być tańsze od tych na wymiar, ale mają swoje ograniczenia, dlatego powstaje pytanie: kiedy kupować zasłony na wymiar?

  1. Decyzja o zakupie zasłony na wymiar jest często uwarunkowana tym, że chcemy zawiesić zasłony od sufitu do samej podłogi. Gotowe zasłony zazwyczaj są dopasowane do wieszania na karniszach (ich standardowe długości to 2,4m lub 2,6m). nie mają odpowiedniej długości na wysokość pomieszczenia (jak np. 2,9m), mają już wszyte taśmy lub są na kółkach przystosowanych do wieszania na karniszach. Zasłony szyte na wymiar będą idealnie dopasowane.
  2. Zamawiamy zasłony na wymiar wtedy, kiedy mamy niestandardowe szerokości okien po to, żeby móc. Idealnie dopasować zasłonę do wymiaru okna.
  3. Jeśli chcielibyśmy mieć tkaninę, która ma dobrą jakość, wyjątkową fakturę lub mocne zaciemnienie. Salon to miejsce, gdzie ogląda się TV (czy tego chcę, czy nie 😉 – więc wpadające słońce przeszkadza pozostałym mieszkańcom przy oglądaniu telewizora. Kupno gotowych zasłon z tkanin nieprzepuszczających światła jest raczej niemożliwe, dlatego zasłona na wymiar musiała być.

 

Zapraszamy od showroomu w centrum Warszawy do Decostore (ul. Nowolpki 27, 01-010 Warszawa). Link do wizytówki firmy: https://www.google.com/maps?cid=15776165407480664886

5/5 - 46 ocen
Zespół Warszawa Czyta